projektowanie stron www
... ZAZNACZ SWOJĄ POZYCJĘ W INTERNECIE

Internet stał się głównym narzędziem do poszukiwania informacji - twój potencjalny klient już nie sięga po książkę telefoniczną czy inne przestarzale formy wyszukiwania. Pierwszą i zarazem najwygodniejszą metodą kontaktu dla większości ludzi jest właśnie Internet. Nowoczesny klient woli załatwić jak najwięcej spraw zdalnie ze swojego domu bądź biura - tylko przy pomocy medium jakim jest Internet może tego wszystkiego dokonać o najodpowiedniejszych dla siebie porach, bez stresu, oczekiwania na infoliniach, bez stania w kolejkach czy przebijania się przez zakorkowane miasto. Nie zmarnuj swej szansy - jeżeli nie ma Cię jeszcze w Internecie, to tak naprawdę sam skazujesz się na finansową banicję. Dzięki nam możesz w pełni zmienić ten stan rzeczy. Zaprojektujemy Ci stronę internetową zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i przy naszym wsparciu — aby być tego pewnym, na każdym etapie projektowania będziemy zbierać od Ciebie odpowiednie informacje, a w razie potrzeby badać także wymagania pracowników oraz docelowych użytkowników systemu. Jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem "intersieci" i kompletnie nie wiesz czego oczekujesz (poza zaznaczeniem swej pozycji) — bądź spokojny - dzięki naszemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w przeszłości tworząc, prowadząc i redagując wiele dużych serwisów, (także dla portali) sami dopasujemy profil nowo powstałej strony do profilu waszej działalności i sytuacji na rynku.

 
 
 
   
 

kompleksowa obsługa serwisów

POPROWADZIMY TWOJĄ STRONE ZA CIEBIE

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie - nie musisz orientować się w nowych technologiach, szukać firm, które będą utrzymywać na serwerach twoją stronę, przekopywać się przez operatorów domen by spisać z nimi umowy zakupu. Wystarczy tylko kontakt z nami i powierzenie nam wszystkich tych spraw. Całość zostanie uruchomiona przez nas - Ty dostaniesz zainstalowany produkt, który będzie gotowy do użycia. W razie potrzeby utworzymy także firmowe konta pocztowe w ramach domeny, a także pomożemy w konfigurowaniu ich na klientach pocztowych w firmie. Szybko, bezproblemowo i wygodnie.

Przy projektowaniu wykorzystujemy zawsze najnowocześniejsze technologie jednakże tak, aby każdorazowe ich użycie było jak najbardziej uzasadnione — pozwala nam to na minimalizację kosztów tworzenia Waszej strony WWW przy jednoczesnej maksymalizacji jej atrakcyjności. Przykładowo — przy projektowaniu bardzo rozbudowanego, często aktualizowanego serwisu wykorzystamy zaawansowane systemy zarządzania treścią (CMS), pomijając tym samym efektowne i niepotrzebne animacje we flashu. Natomiast w sytuacji odwrotnej — przy projektowaniu "firmowej wizytówki" skupimy się na wizualizacji, pomijając skomplikowane skrypty, które i tak były by niewykorzystywane. Na sam koniec otrzymasz gotową stronę internetową, która zostanie umieszczona na naszym serwerze — zarejestrujemy dla Ciebie domenę (unikalny adres internetowy), w jej ramach założymy odpowiednie konta e-mailowe, a także dostarczymy dokumentację, dzięki, której samemu nauczysz się aktualizować swój serwis. Wszystko to w jednym miejscu — HAJIME STUDIO.

 
   
    a  
  hosting i administracja
UTRZYMUJEMY WSZYSTKO NA NASZYCH SERWERACH
OFERUJĄC STAŁE WSPARCIE TECHNICZNE

Posiadamy własne serwery WWW jak i e-mail wraz z usługami PHP i MySQL. W ich ramach będziemy utrzymywać twoją stronę internetową — w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz przy tym liczyć na stałą pomoc techniczną. Wszystko zostanie skonfigurowane i uruchomione adekwatnie do twoich potrzeb. Zarejestrujemy i będziemy obsługiwać dla Ciebie odpowiednią domenę, — co więcej, pomożemy także przy jej wyborze, gdyż wiemy, iż jest to jeden z kluczowych czynników, które pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu w Internecie.

 

 

 
 

projektowanie materiałów reklamowych

POKAŻ SIĘ W MEDIACH ! PLAKATY, BANNERY, ULOTKI, BROSZURY...

 
Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt graficzny - może on dotyczyć reklamy internetowej (wszelkiego rodzaju animowane bannery), prezentacji multimedialnej, a także projektów poligraficznych - plakatów, ulotek, broszur informacyjnych, nadruków, bannerów wielkoformatowych. W razie potrzeby zajmiemy się także ich fizyczną realizacją - drukiem oraz dostarczeniem i odbiorem z drukarni.  

 

 
     

redagowanie i prowadzenie serwisów

KIEDY NIE MASZ CZASU ... POWIERZ AKTUALIZACJE NAM !

 
 
 

Jeżeli nie masz czasu, chęci bądź pracowników, którzy poprowadzą twoją świeżo upieczoną stronę internetową - nie masz się czym martwić. Za ustaloną miesięczną opłatą, będziemy się opiekować i rozwijać Twój serwis w Twoim imieniu.

Nasza przygoda z projektowaniem stron internetowych zaczęła się w 1998 roku — jeszcze przed wielką popularyzacją Internetu. Dzięki temu przez ponad 10 lat byliśmy w stanie zdobywać doświadczenie rozwijając się równolegle z Internetem — byliśmy świadkami jego wielkich dni, a także porażek — znamy trendy w tworzeniu stron, które utrzymują się do dziś, a także takie, które przeminęły i uważane są za archaiczne. W porównaniu do większości projektantów stron internetowych mamy także pewną, niepowtarzalną zaletę — w przeszłości tworzyliśmy duże serwisy WWW, vortale tematyczne czy „pod-serwisy” (także dla portali internetowych), dzięki czemu mamy doświadczenie nie tylko w projektowaniu stron WWW, ale także ich prowadzeniu, redagowaniu oraz promocji — z takiej perspektywy poznaliśmy wiele niuansów, którymi bardzo chętnie podzielimy się z naszymi klientami.

 

 

 
   
 
 
Start | Oferta | Portfolio | Proces tworzenia | Kontakt
Hajime STUDIO, Tomasz Buczak - Wrocław - tomasz@hajime.pl - (+48) 695 86 09 11